Navigation
Your Cart

Bruģēšana

Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana
Bruģēšana

Bruģēšana ir bruģa ieklāšana skaistas, sakoptas vides veidošanai – celiņu, ietvju, piebraucamo daļu un laukumu izveidei. Bruģēšanas iespējas ir ļoti plašas, jo bruģi iespējams ieklāt gandrīz jebkurā vietā, neatkarīgi no reljefa un zemes seguma īpatnībām.

Bruģēšana visbiežāk tiek izmantota piemājas celiņu un ietvju iekārtošanai, taču arvien biežāk to izmanto arī ielu, autostāvvietu un laukumu izveidē. Bruģēšana ir populārs seguma ieklāšanas veids, jo bruģim ir plašas pielietošanas iespējas, kā arī pieejami visdažādākie tā veidi, krāsas un formas.

Bruģēšana tiek uzsākta ar bruģa līmeņu atzīmēšanu, tad tiek norakta augsne, ko aizvieto ar pieberamajām smiltīm, šķembu un skaloto smilšu kārtu. Šo kārtu biezums ir atkarīgs no augsnes, mitruma un citiem apstākļiem. Tikai pēc tam tiek ieklāts bruģis.

Bruģēšana veidos ilgmūžīgu segumu, taču tā kvalitātes saglabāšanai nepieciešama kopšana. Ziemas laikā virs bruģa nedrīkst skaldīt sasalušo ledu un arī bērt sāli. Kopumā bruģa kopšana ir ļoti vienkārša – to notīra ar slotu, un ik pa laikam starp bruģakmeņiem iekaisa smiltis.

Par izmaksām lūgums sazināties ar mums zvanot vai rakstot:

mob; +371 20205055

info@hteam.lv

Sniegsim jums optimālo piedāvājumu pēc jūsu vajadzībām.

0.00€
Bez PVN: 0.00€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 102