Navigation
Your Cart

Jumti

Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti
Jumti

Jumts ir viens no galvenajiem elementiem mājas celtniecībā, kas pilda gan praktisku, gan arī dekoratīvu funkciju. Jumts nodrošina ēkas aizsardzību pret ārējiem ietekmētājiem – nokrišņiem, vēju un saules ultravioleto starojumu –, kā arī rada iespaidu par ēkas pamatīgumu. Jumta īpašības ir atkarīgas no ēkas pielietojuma, un tas māju var padarīt neparastu, oriģinālu un interesantu.

Jumta segumi

Metāla jumts – izmanto privātmāju, industriālo un tirdzniecības ēku būvniecībā. Segums ir viegls un ātri montējams, pieejama plaša krāsu, formu un pārklājumu daudzveidība. Lietus un krusas laikā dzirdams troksnis, zem jumta veidojas kondensāts, tāpēc nepieciešams ieklāt antikondensāta plēvi. Metāla jumta segums kalpo no 15 līdz 40 gadiem.

Bezazbesta šīfera jumts – pēc izskata līdzinās azbesta šīferim, tomēr tiek ražots no cementa, kaļķa, kartona, akmens un celulozes šķiedras. Ieklājot nav nepieciešams mainīt jumta konstrukciju vai latojumu. Bezazbesta šīferi ir grūti ieklāt uz sarežģītu konstrukciju jumtiem, tas sastāda augstas izmaksas un ir salīdzinoši smags. Bezazbesta šīfera jumta segums kalpo no 25 līdz 45 gadiem.

Bitumena viļņotās loksnes – viegls, elastīgs jumta apdares materiāls. Ieteicams jumtiem no 12 grādu slīpuma. Materiāls nav kaitīgs apkārtējai videi. Loksnes sastāda zemas izmaksas, tās ir vieglas un ātri montējamas. Ar laiku loksnes uzpūšas, zaudē krāsu un formu, turklāt bitumena viļņotās loksnes kalpo no 5 līdz 15 gadiem. Parasti iesaka piebūvju, industriālo vai saimniecības ēku jumtu noklāšanai.

Bitumena šindeļi– tie ir plāni un lokani, tādēļ tos var ieklāt uz sarežģītas formas jumtiem. Šindeļiem saulē uzkarstot, tie savstarpēji salīp un tiek izveidots vienlaidu pārklājums, tā samazinot jumta tecēšanas iespēju. Bitumena šindeļu jumts kalpo no 20 līdz 40 gadiem.

Bitumena uzkausējamais jumts – segums tiek ieklāts plakaniem jumtiem, piekausējot to pie jumta pārseguma ar gāzes degļa palīdzību. Ruļļmateriālu jumta segumu ir vienkārši un ātri ieklāt, tas sastāda zemas izmaksas. Bitumena uzkausējamais jumts kalpo no 20 līdz 35 gadiem.

Dakstiņu jumts – piemērots Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, ilgi kalpo, dabīgs segums. Dakstiņu jumts nodrošina mājā stabilu iekšējo klimatu, izgrezno fasādi, padara to pamatīgāku un vērtīgāku, tas ir arī ārējai videi nekaitīgs materiāls. Dakstiņu jumts kalpo no 40 līdz 100 gadiem.

Par izmaksām lūgums sazināties ar mums zvanot vai rakstot:

Jautājiet par preci, sniegsim jums optimālo piedāvājumu pēc jūsu vajadzībām.

0.00€
Bez PVN: 0.00€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Preces kods: 104