Navigation
Your Cart

PVC Grīdas

Mosolut INB® staļļu flīzes ir ideāli piemēroFlīzetas ap staļļiem, aplokiem, lauksaimniecībās, fermās, kā pārejas zonu virsma un vietās ar paaugstinātu mitrumu un nelīdzenu reljefuINB āra seguma kvalitāti apliecina arī pasaulē vecākais atzītais ekomarķējums: Zilais eņģelis . Zīmols tiek piešķirts pro..
9.90€
Bez PVN:9.90€
Fortelock Light- PVC grīdas flīzes Fortelock Light- PVC grīdas flīzes
Label
Cena par m2  39.52+pvn (sākot ar 20m2)Grīda, kas jūs uzrunās! Šāda veida grīdas ir ieteicamas vietās, kur nav nepieciešama liela slodzes noturība, bet tā joprojām attiecas uz saimniecības telpām. Šis pārklājums ir īpaši piemērots mājsaimniecībām – garāžām, pagrabstāviem, katlu telpās, kā arī fi..
11.98€
Bez PVN:9.90€
Cena sākot ar 44.9 eiro/m2Grīda, kas jūs uzrunās!  Jaunā Fortelock Invisible PVC grīda tika izstrādāta tā, lai tā atbilstu katra lietotāja visstingrākajām prasībām. Šīs viendabīgās flīzes ar slēptām slēdzenēm varat izvēlēties komerciālām, civilām, dzīvojamo noliktavu telpām. Grīdas izstrādes la..
13.59€
Bez PVN:11.23€
Fortelock Industry-PVC grīdas flīzes Fortelock Industry-PVC grīdas flīzes
Label
Cena  sākot ar 45.84 eiro/m2Šāda veida flīzes ir ieteicamas vietās, kur raksturīgs augsts spriegums , nepieciešamība pēc izturības , kā arī augstas kvalitātes un ātra uzstādīšana un atjaunošana. Mēs uzskatām, ka tos īpaši izmanto rūpniecības nozarē, kur tos izmanto ļoti bieži. Neatkarīgi no tā,..
13.87€
Bez PVN:11.46€
Produkta nosaukums                   izmērs (mm)                         biezums (mm)Fitnesa puzle                        &nb..
12.88€
Bez PVN:12.88€
Cena sākot ar 38  euro/m2Fortelock XL PVC XL sērija ir paredzēta apgabaliem ar vidēju slodzi un līdzenu virsmuLieliski piemērots pagrabiem, garāžām, sabiedriskām telpām un veikaliemLielformāta paneļi  (2,5 paneļi pārklāj 1 m2)Paneļus var apdrukāt ar sagatavotiem rakstiem vai savu diza..
14.00€
Bez PVN:14.00€
Cena par gab.Skaists un jauns interjera izskats tikai dažās minūtēs: nav netīrumu, nav nepieciešami īpaši instrumenti un īpaši nav jāgaida. Mēs iepazīstinām ar unikālo moderno, neviendabīgo Fortelock Bizness grīdas segumu kolekciju.Maksimāli palieliniet jebkura interjera izskatu, vienlaikus ārkārtīg..
28.18€
Bez PVN:23.29€
Šo Hestra sērijas dizaineru flīžu unikālais raksts tika izstrādāts 1980. gadosun joprojām nosaka mūsu pamata kolekciju. Temperatūras novirzes no -30 līdz +70 grādiem pēc CelsijaDroši, ka flīzes ir izturīgas, bez jebkādām deformācijām pat augstākos grādos.Šis produkts  ir piemērotas daudzveidīga..
25.00€
Bez PVN:25.00€
Eiropā spēles regulāri tiek spēlētas uz sporta flīzēm, neatkarīgi no tā, vai notiek pasaules čempionāti vai lokālie turnīri strītbolā, florbolā, futbolā un handbolā. Tie ir piemēroti arī basketbolam ,  hokejā vai regbijā. Jaunās paaudzes plastmasas sporta segums ir ne tikai kustīgs, bet arī kom..
37.00€
Bez PVN:37.00€
PRODUKTA IEGUVUMI UN IZMANTOŠANAPretslīdes paneļi Ķīmiskā stabilitāteZema uzliesmojamībaViegla apkopeĀtra montāža un demontāžaDaudzpusīgs pielietojumsPiemērots liela mēroga āra telpāmpasākumi - koncerti, gadatirgi, ekspozīcijas,..
38.00€
Bez PVN:38.00€
Vairāk nekā 30 gadus Mosolut Performance Racing flīzes ir bijušas populāras, jo īpaši ātru automašīnu mīļotāju, kā arī tūninga un autosporta cienītāju vidū. Un ne tikai to izturības un vienkāršās uzstādīšanas dēļ, bet arī iztēles dēļ, kas uzlabo jebkuras telpas izskatu.Cena sākot ar 41 e/m2..
41.00€
Bez PVN:41.00€
Noņemami grīdas paneļi , to īpašības padara tās ideāli piemērotas gan iekštelpās, gan ārpus tām. Tos galvenokārt izmanto ražošanas zālēs, noliktavās, darbnīcās, ziemas stadionos, lauksaimniecības vajadzībām un lopiem, kā arī kultūras un sporta pasākumiem- Ātra uzstādīšana un demontāža, kas neierobež..
45.00€
Bez PVN:45.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)