Iekšējā apdare / Pakalpojumi

Sia Hercules piedāvā kvalitatīvus remontdarbu kompleksa pakalpojumus un telpu iekšējo apdari. Veicot jebkādus darbus, gan vienkāršu kosmētisko, gan izvērto remontu, meistariem ir jācenšas ievērot esošās mājas stila īpatnības. Tāpat jāsaprot, ka katra remontdarba izmaksas tiek noteiktas individuāli, atbilstoši katra projekta specifikai: objektā vispirms notiek apsekošana, konsultēšanās ar klientu un tad tikai izmaksu aprēķina veikšana.

Iekštelpu remontdarbu veidi
* Vienkāršajā kosmētiskajā remontā ietilpst sienu līdzināšana, krāsošana, tapešu nomaiņa, griestu pielabošana, krāsošana, flīzēšanas darbi un grīdas segumu nomaiņa.
* Savukārt izvērstais iekštelpu remonts salīdzinājumā ar kosmētisko ietver jau daudzus pamatīgākus un sarežģītākus darbus, kuru veikšanai parasti tiek piesaistīti sertificēti speciālisti.

Lielāka apjoma remonts ir nepieciešams, ja vecajā dzīvoklī ir nosēdušies vai sabojājušies pārsegumi, tad jāatsedz grīda un vajadzības gadījumā tie jānomaina. Izvērstā remontā ietilpst arī starpsienu izlaušana, nereti vannas istabā būvēto sapuvušo koka sienu nomaiņa vai protezēšana (izņem ārā sapuvušo un ieliek jaunu antiseptizētu koku). Arī dzīvokļa pārplānošana pieder pie lielāka apjoma remonta, kad klients pieaicina arhitektu vai arī firmu, kas izpilda pasūtījumu.

Parasti izvērsto remontdarbu laikā ir nepieciešama arī elektroinstalācijas maiņa, drošinātāju kastes iebūve koridorā, elektrouzskaites iznešana kāpņu telpā, telekomunikāciju (vājstrāvu) tīkla izbūve pasūtītāja izvēlētajos punktos, tāpat arī radiatoru, cauruļvadu un kanalizācijas maiņa un vēl daudzi citi darbi.

Mēs ne tikai veicam remonta darbus un apdari, kā arī veicam inženierkomunikāciju izbūvi tā skaitā elektrība, ūdens, kanalizācija, apkure, kā arī iebūvējamo mēbeļu izgatavošanu un gala iekārtu montāža, kā piemēram, izlietne, vanna, skapis, gaismekļi, virtuves iekārta u,c.

Par izmaksām lūgums sazināties ar mums zvanot vai rakstot:

mob; +371 20205055

info@hteam.lv

Sniegsim jums optimālo piedāvājumu pēc jūsu vajadzībām.

Bezmaksas konsuktācijas, tāmes izstrāde
un objekta apskate

Fortelock Latvija
Canada Rubber Latvija
“Ogres namsaimnieks”
SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””
Ogres novada dome
Pro Wood SIA
B&B Tools Latvia” SIA
LIC Gotus
Sia PRODUS
Visas tiesības aizsargātas @ 2021 Hercules Team