Žogi-Vārti / Pakalpojumi

Izvēlēties žogu, kas derēs tieši jūsu īpašumam mēdz būt sarežģīti. Svarīgi ir ņemt vērā vairākus faktorus, tādus kā apkārtne, klimats. Protams, te var pieskaitīt arī jūsu īpašuma stilu, vajadzību nodrošināt labāku aizsardzību utt.

Neaizmirstiet, ka žogi (sētas) – tā ir viena no svarīgākajām īpašumu sastāvdaļām. Bez žoga neviena māja neizskatīsies pilnībā pabeigta, bet teritorija būs nepievilcīga un neaizsargāta. Pirmā lieta, uz ko skatās garāmgājējs vai viesis – tas ir žogs-vārti. Tieši žogs ļaus atstāt labu iespaidu par māju un viņa saimnieku.

Mājas priekšpuse parasti ir Jūsu visa īpašuma seja, tomēr tam jābūt gan pievilcīgam, gan izturīgam. Sākumā Jūs parasti jau zināt kā tai vajadzētu izskatīties, lai atbilstu mājas arhitektūrai un krāsai. Iespējams kā lielākā daļa no Jums izvēlēsies vertikālās vai horizontālās formas.

Atkarībā no Jūsu nepieciešamības pēc privātuma, Jūs izmantosiet dažāda platuma dēļus. Augstu privātuma līmeni nodrošina platie horizontālie dēļi . Tomēr, lai izceltu sava īpašuma skaistumu, izmantojiet šaurākus vertikālos dēļus.

Pirms vairākiem gadiem sānu žogiem dominējošie bija austie tīkli  un metinātais siets ruļļos . Pavisam nesen daudz plašāk izmanto iežogojuma paneļus ar 3D efektiem.

Jūsu izmantotais žogs lielā mērā būs atkarīgs no Jūsu attiecībām ar kaimiņiem. Jūsu rīta tērzēšana būs vieglāka caur viegliem un caurredzamiem tīkliem vai paneļiem.

Žogi un sētas

Projektēšana, ražošana un uzstādīšana. Ir simtiem apmierinātu klientu, kuri iesaka mūs draugiem un paziņām. Mums ir labas attiecības ar piegādātājiem. Mūsu pieredze dos jums garantiju par padarīto darbu.  Jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka mūsu uzņēmuma ražotie žogi un sētas kalpos ilgu laiku un nesagādās liekas nepatikšanas vai rūpes.

Žogi un sētas 

varam piedāvāt visdažādākos –  no vienkārša līdz dekoratīvajiem. Mūsu piedāvājumā ir žogi gan vidējam aizsardzības līmenim, gan augstas aizsardzības līmeņa žogi.

Par izmaksām lūgums sazināties ar mums zvanot vai rakstot:

Jautājiet par preci, sniegsim jums optimālo piedāvājumu pēc jūsu vajadzībām.

Bezmaksas konsuktācijas, tāmes izstrāde
un objekta apskate

Fortelock Latvija
Canada Rubber Latvija
“Ogres namsaimnieks”
SIA “Tirdzniecības nams “Kurši””
Ogres novada dome
Pro Wood SIA
B&B Tools Latvia” SIA
LIC Gotus
Sia PRODUS
Visas tiesības aizsargātas @ 2021 Hercules Team